Atsipalaiduokite stebėdami gamtos ramybę

Jei visada svajojote apie atostogų namus toli nuo miesto triukšmo, tačiau su visais būsto mieste patogumais, Gėlos Slėnyje atrasite naujos koncepcijos gyvenamąsias erdves, sukurtas ir pritaikytas išskirtiniam jūsų poilsiui. Tai unikalus projektas, skirtas trumpam pabėgimui iš miesto. Gyvenimo ritmas čia yra per lėtas nuolatiniam rezidavimui, tačiau puikiai tiks ramiam laiko leidimui ir atsipalaidavimui.

Savo antruosius namus Gėlos Slėnyje galėsite rinktis iš 12 kotedžų, 6 loftų ir 32 butų.

Savo ramybės oazę atrasite Gėlos Slėnyje. Nebegaiškite laiko antrojo būsto paieškoms.

Visi būstai yra pakankamai erdvūs, o butai, esantys pirmame ir ketvirtame aukštuose, turi nuosavas terasas, kuriose galėsite atsipalaiduoti stebėdami gamtos ramybę. Beje, paskutinio aukšto butams priklauso terasos ant stogo, todėl papildomai galėsite mėgautis nuostabiais saulėlydžiais, o vasarą netrukdomi džiaugtis saulės voniomis.

Šiame unikaliame gamtos kampelyje galėsite ne tik ilsėtis, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį – pasivaikščiojimas, bėgiojimas ar važinėjimasis dviračiais – kaskart galėsite rinktis vis naują laisvalaikio leidimo būdą. Vasaromis galėsite mėgautis vandens pramogomis prie vieno iš dviejų netoliese esančių ežerų. Gėlos slėnis taip pat yra puiki vieta dirbti iš namų. Ramybė ir pušų kvapas leis niekieno netrukdomam susikoncentruoti į pačius svarbiausius darbus.

Gėlos Slėnio teritorija yra ne tik apsodinta įvairiais augalais, gėlėmis ir krūmynais, bet ir puikiai apšviesta visais metų laikais, kad visada jaustumėtės jaukiai ir saugiai. Teritorijoje esantys takai taip pat puikiai apšviesti, todėl pasivaikščioti galėsite bet kuriuo paros metu. Vaikams yra įrengta žaidimų aikštelė, kurioje niekada nenusibos žaisti.

Gėlos Slėnis – tai vieta, kurioje galėtų būti jūsų antrieji namai. Čia norėsite grįžti kaskart, kai pavargsite nuo beprotiško miesto tempo.

Pušynas

Pušyno apsuptyje

Ežerai

Šalia ežerų

Ramybė

Ramybės oazė

Poilsis

Sutvarkytas gerbūvis

Hobu hobu

Reikia pagalbos išsirinkti?

Kontaktai